Seznam přihlášených a rozdělení do skupin najdete zde nebo na vývěsce ve vestibulu nebo na nástěnce vedle kabinetu dějepis a latina.

Změny se budou provádět pouze ze závažných důvodů.

Testování probíhá 16. 12. v učebně ZSV, s sebou psací potřeby a 150 Kč. Kdo si zapomene peníze, dostane složenku.

 


Text původního článku ze 7. listopadu 2016:

Dne 16. 12. proběhne na AG testování IQ, které slouží k vyhledávání nadaných dětí. Společnost Mensa provádí základní testování IQ prostřednictvím mezinárodně uznávaného standardizovaného testu. Test trvá 40 minut. Každý, kdo se zúčastní mensovního testu, dostane potvrzení o absolvování s udaným IQ. Toto potvrzení má mezinárodní platnost.

Výsledky testování jsou důvěrné, dostanete je poštou do 2 týdnů od testování. Škola obdrží anonymní statistické vyhodnocení – kolik z testovaných spadá do jednotlivých inteligenčních pásem. Cena za testování je snížená – 150 Kč. Test se vypracovává formou tužka – papír. Testující vybere peníze přímo na testování od dětí oproti dokladu o zaplacení. (Ti, kteří zapomenou, dostanou složenku). Leták o testování a Souhlas rodičů dostanete od svých třídních učitelů. Pokud se rozhodnete přihlásit, je zapotřebí se zaregistrovat: zde vyplníte přihlášku.

Kdo má více než 18 let, nepotřebuje souhlas rodičů (k testování IQ). 

Vyplněné Souhlasy rodičů odevzdávejte p. Šiškové – kabinet dějepis a latiny. Případné další dotazy zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 573 501 123 nebo kabinet D a Lat. (přízemí).