Ve dnech 21.–23. 3. se v Odrách konal XXIV. ročník Celostátní přehlídky zájmové umělecké činnosti církevních škol. Součástí programu jsou kromě vystoupení (tanečních, dramatických, hudebních, recitace) také hodnotící semináře odborné poroty a pracovní dílny pro žáky. Zvláště dramatickou dílnu si naše děvčata velmi pochvalovala.

Celkem třídenní přehlídka byla zakončena slavnostním galaprogramem ve čtvrtek 23. 3. na který byli pozváni ředitelé vystupujících škol, zástupci biskupství a sponzoři a přátelé pořádající školy. Přehlídky se účastnilo kolem 20 škol z celé ČR a 1 škola ze Slovenska.

Za AG vystupovali:

Prima tanečníci: K. Němčeková, F. Straka; N. Prokša, F. Přikryl a jejich partnerky. Toto vystoupení zvítězilo v úterní divácké anketě.

Recitátorky: A. Zmrzlíková a M. Kolaříková (1. C) – obě získaly čestné uznání poroty, vystoupení M. Kolaříkové bylo vybráno do slavnostního galavečera.

Houslistky: M. Pavlasová a M. Poláková (3. C)

Zpěváci: A. Gajdošíková a F. Těšík (3. A)

Za Cruentus a Media Vitu: Štěpánka Pustková, Jakub Zavřel, Jenda Pavelka, Šimon Kinc, Eliška Bělíková, Eliška Pifková. Toto vystoupení bylo vybráno do slavnostního galavečera.