Podzimní vítězství v okresním kole Poháru Josefa Masopusta v kopané poslalo naše kluky do krajského finále, které se hrálo ve středu 26. dubna. Na turnaji se sešly 4 týmy. SPŠS Vsetín, SOŠ Staré město, SPŠ Zlín a naše družstvo, které však bylo oslabeno o dva klíčové hráče, Ondru Zavadila a Martina Pitrona.

Od začátku bylo zřejmé, že se utkáme s velmi silnými soupeři, zvláště se Zlínem a především SOŠ Staré město, které je navázáno na fotbalovou Akademii FC Slovácko. Hned první dva zápasy jsme hráli právě s těmito silnými soupeři. Se Zlínem jsme se dlouho drželi, ale před koncem poločasu jsme dostali branku. Ve druhé půli jsme dokonce měli dvě vyložené šance, které však naši útočníci neproměnili. Naopak jsme po náporu soupeře obdrželi ještě 3 góly a zápas prohráli 4:0. Po mezizápasové pauze jsme nastoupili proti papírově a i reálně nejsilnějšímu týmu SOŠ Staré město. V tomto utkání se hned od úvodu ukázala zjevná kvalita soupeře, který byl techničtější, rychlejší a důraznější na míči, zkrátka celkově vyzrálejší. Brzy jsme prohrávali 2:0. Přesto se nám podařilo z jednoho z našich protiútoků vstřelit branku. Soupeř nás však v některých momentech přehrával až „rozebral“ a přidával další branky. Utkání skončilo vítezstvím SOŠ 5:1. Poslední zápas jsme nastoupili proti stejně výkonnostnímu Vsetínu. Zápas byl poměrně vyrovnaný, ve druhé půli jsme se po několika odražených míčích před brankou soupeře dostali ke střele a dali gól.  Zápas se pomalu chýlil ke konci, když nám rozhodčí písknul penaltu. Rázem bylo srovnáno na 1:1. Tímto skóre zápas skončil a my obsadili celkové čtvrté místo ziskem 1 bodu.

Přesto naši kluci zanechali v celém turnaji velmi slušný herní dojem a patří jim za to poděkování.