V  pátek 26. května připravili studenti a zaměstnanci Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži studentský a hudební festival, který byl otevřený pro širší veřejnost. Akce proběhla na nádvoří před vstupem do školy.

 

Festival otevírala show studentského parlamentu AG s názvem TVOJE TŘÍDA MÁ ZNÁMÝ HLAS. Na pódiu se vystřídali studenti jednotlivých tříd s vlastním programem, kteří byli hodnoceni porotou složenou ze zástupců učitelského sboru a spolužáků. Následovala studentská hudební vystoupeni – Trio Lukáše Jurase a zpěvačka Anička Gajdošíková, s kytarovým doprovodem Filipa Těšíka. Komorní pěvecké sdružení starších a pokročilých ZeSrandy s koktejlem lidových písní vystřídala mladá punková kapelu GREAT WAY, aby celá akce postupně gradovala vystoupením folkového uskupení Kapucíni a Stanley a večerním koncertem písničkáře Pavla Helana.

Děkujeme všem příznivcům, kteří se na akci podíleli a umožnili tak úspěšné a zdárné konání akce.

Speciální díky pak Městu Kroměříž, Ing. Šojdrové, Stanislavu Kytlicovi, Jiřímu Batůškovi a společnostem REAiA consulting, s.r.o. a JTV CZ, s.r.o., kteří přispěli finančním darem.

Fotografie z odpoledního programu.

Fotografie z koncertu Pavla Helana.