Školní heslo „Radost a dobro – vždy a všude“ naplnili noví primáni zcela spontánně během necelých čtyř dnů na seznamovacím táboře na Hostýně. Od prvních okamžiků jsou veselí a vstřícní kamarádi. Hodně jsme si hráli a hodně jsme se smáli.

První společné zážitky budou určitě dobrou motivací při školních povinnostech. Máme na co vzpomínat – ranní rozcvičky, piráti, fackovaná, monstra, otroci, nálety a potopy na výletě, letní pohoda na koupališti, noční ticho na rozhledně a překonání strachu v lese…

Zde jsou vzkazy, které si primáni pro sebe napsali při noční stezce:

Připadáte mi jako fajn děcka. Snad budeme dobrý kolektiv a doufám, že se všechny holky budou spolu bavit… Mám vás všechny moc ráda… Jste supr lidi… Jsem ráda, že si rozumíme a že ty prožité dny s vámi stály za to... Ať nám vydrží společný smích...

30 nových tváří a rozličných osobností teď tvoří novou třídu. Je to pestrá společnost, kde každý umí něco jiného, každý má jinou povahu, každý je jedinečný a má před sebou svou cestu a své šance. Zároveň ale jdeme společně a věřím, že nás i nadále bude provázet radost, společný smích, vzájemná pomoc a respekt.

Až potkáte na chodbách školy nové nejmladší spolužáky, seznamte se s nimi, povídejte si s nimi, pomáhejte jim, jsou totiž PRIMA!

třídní učitelka Lenka Pospíšilová

0006

0007

0008

0015

 Další fotografie.