Mezinárodní soutěže

Dominika Krůpová

1. místo

Mezinárodní olympiáda v Moskvě

Celostátní soutěže

Jan Křůmal

1. místo

Bobřík informatiky

fotbalový tým AG

1. místo

Turnaj církevních škol ČR v malé kopané

družstvo dívek AG

2. místo

Republikové finále ve šplhu

Krajské soutěže

Kamila Zahradníčková

1. místo

6. Univerzitní olympiáda ve Zlíně (jazyk anglický)

Zuzana Zavadilová

2. místo

6. Univerzitní olympiáda ve Zlíně (jazyk německý)

Šimon Sukup

5. místo

Matematická olympiáda – kategorie Z9

Václav Kubíček

1. místo

Matematická olympiáda – kategorie A

Kamila Zahradníčková

2. místo

Konverzační soutěž ve francouzském jazyce – kategorie B1

Tomáš Sýkora

6. místo

Zeměpisná olympiáda

Jan Polišenský

6. místo

Matematická olympiáda – kategorie B

Patrik Baleka

6. místo.

Soutěž dětí a mládeže v programování

Barbora Olivíková

2. místo

Konverzační soutěž (jazyk ruský)

Vojtěch Batůšek

6. místo

Biologická olympiáda

Josef Kvapilík

3. místo

Matematický klokan – kategorie Student

Martin Pospíšilík

 

Chemická olympiáda typ C

Kateřina Chabičová

 

Chemická olympiáda typ C

Regionální soutěže

Martina Jochcová

2. místo

Puškinův památník – kategorie zpěv

Kristina Marková

2. místo

Puškinův památník – kategorie zpěv

Dominika Možná

3. místo

Puškinův památník –  kategorie recitace

Kateřina Burešová

1. místo

Bücherwurm – kategorie II nižších gymnázií

Kateřina Adamčíková

3.–4. místo

Bücherwurm – kategorie III

Okresní soutěže

Šimon Sukup

2. místo

Fyzikální soutěž pro 9. ročník

Šimon Sukup

3.  místo

Matematická olympiáda - kategorie Z9

Kateřina Burešová

3. místo

Konverzační soutěž v německém jazyce – kategorie II B

Kamila Zahradníčková

3. místo

Konverzační soutěž v německém jazyce – kategorie III

Tomáš Sýkora

2. místo

Zeměpisná olympiáda

Šimon Kinc

3. místo

Zeměpisná olympiáda

Patrik Baleka

1. místo

Soutěž dětí a mládeže v programování

Nikolas Prokša

4. místo

Dějepisná olympiáda

Scheichenost, Zavadil, Polišenský, Kvapilík, Ladický

2. místo

Šachový přebor škol

fotbalový tým AG

1. místo

okresní finále Poháru Josefa Masopusta

Jan Křůmal

7. místo

Matematický klokan – kategorie Kadet

Josef Otevřel

11. místo

Matematický klokan – kategorie Kadet

Šimon Kinc

2. místo

Matematický klokan – kategorie Junior

Jaromír Fuksa

3. místo

Matematický klokan – kategorie Junior

Anna Dulavová

6. místo

Matematický klokan – kategorie Junior

Josef Kvapilík

2. místo

Matematický klokan – kategorie Student

Václav Kubíček

4. místo

Matematický klokan – kategorie Student

Kristýna Kaňovská

6. místo

Matematický klokan – kategorie Student

Zuzana Zavadilová

1. místo

literární soutěž ke Dni úcty ke stáří