Regionální kolo

 

 

 

Pohár AKS – chlapci

floorbal

1. místo

tým AG

Puškinův památník

recitace v ruštině

1. místo

Jana Šenkeříková

Puškinův památník

recitace v ruštině

1. místo

Terezie Vavrysová

Puškinův památník

recitace v ruštině

1. místo

Anna Talašová

Puškinův památník

recitace v ruštině

2. místo

Anna Hovorková

Puškinův památník

recitace v ruštině

2. místo

Tereza Tučková

Puškinův památník

recitace v ruštině

3. místo

Marie Králová

Puškinův památník

recitace v ruštině

3. místo

Helena Škrdlíková

soutěž SŠ pěveckých sborů Brno „Opava Cantat 2014“

sborový zpěv

1. místo

sbor AVE

soutěže v předčítání německého literárního textu

německý jazyk

2. místo

Klára Konopáčová

soutěže v předčítání německého literárního textu

německý jazyk

2. místo

Petr Šiška

Okresní kolo

 

 

 

Matematický klokan

matematika

1. místo

Jan Cícha

Matematický klokan

matematika

2. místo

Petr Buchal

Matematický klokan

matematika

2. místo

Vladimír Novotný

Matematický klokan

matematika

3. místo

Josef Kvapilík

Matematický klokan

matematika

3. místo

Martin Rašner

olympiáda jazyk český

český jazyk

2. místo

Zuzana Vaculíková

olympiáda jazyk český

český jazyk

3. místo

Valerie Procházková

olympiáda jazyk český

český jazyk

3. místo

Eva Smělíková

olympiáda v anglickém jazyce

anglický jazyk

1. místo

Jakub Kvapilík

olympiáda v německém jazyce

německý jazyk

2. místo

Jakub Kvapilík

olympiáda v německém jazyce

německý jazyk

1. místo

Karolína Poulová

Soutěž mladých zdravotníků

zdravotnictví

3. místo

tým třídy 1.P

soutěž SŠ – piškvorky

piškvorky

1. místo

tým AG

soutěž SŠ – šachy

šachy

3. místo

tým AG

soutěž SŠ Basketbal dívky

basketbal

1. místo

tým AG

soutěž SŠ přespolní běh dívky

přespolní běh

1. místo

tým AG

Střední školy

Bible a my

1. místo

Terezie Kvapilíková

Střední školy

Bible a my

1. místo

Štěpán Bekárek

Střední školy

Bible a my

2. místo

Štěpán Mikulenčák

Střední školy

Bible a my

3. místo

Justina Trličíková

Střední školy

Bible a my

4. místo

Terezie Burianová

Wolkerův Prostějov

recitace

2. místo

Marie Štěpaníková

Wolkerův Prostějov

recitace

2. místo

Ondřej Schindler

Wolkerův Prostějov

recitace

3. místo

Dominik Skřička

Wolkerův Prostějov

recitace

3. místo

Dagmar Šnejdarová

Krajské kolo

 

 

 

biologická olympiáda

biologie

5. místo

Štěpán Mikulenčák

fyzikální olympiáda

fyzika

3. místo

Oskar Zmek

fyzikální olympiáda

fyzika

1. místo

Josef Kvapilík

fyzikální olympiáda

fyzika

4. místo

Martin Vláčil

olympiáda chemie

chemie

2. místo

Lubomír Vojtěch Baar

olympiáda matematiky

matematika

6. místo

Josef Kvapilík

olympiáda v anglickém jazyce

anglický jazyk

1.–2. místo

Jakub Kvapilík

olympiáda v německém jazyce

německý jazyk

1. místo

Jakub Kvapilík

postupová přehlídka středoškolských sborů

sborový zpěv

1. místo

sbor AVE

SOČ

chemie

5. místo

Lubomír Vojtěch Baar

soutěž SŠ – basketbal dívky

basketbal

1. místo

tým AG

soutěž SŠ – přespolní běh dívky

přespolní běh

1. místo

tým AG

Univerzitní olympiáda v angličtině

anglický jazyk

2. místo

Lubomír Vojtěch Baar

Univerzitní olympiáda v angličtině

anglický jazyk

3. místo

Eva Smělíková

Mezinárodní soutěže

 

 

 

mezinárodní fyzikální olympiáda

fyzika

postup

Oskar Zmek

Polsko – chlapci

fotbal

1. místo

tým AG

Polsko – smíšená družstva

volejbal

2. místo

tým AG

Celostátní

 

 

 

celostátní lingvistická olympiáda

ling. olympiáda

postup

Oskar Zmek

Čtení pomáhá

literatura

2. místo

tým AG

olympiáda v německém jazyce

německý jazyk

10. místo

Jakub Kvapilík

Poznej Rusko lépe konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

1. místo

Lukáš Janík

Poznej Rusko lépe konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

1. místo

Tomáš Ondřej

Poznej Rusko lépe konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

1. místo

Antonín Krůpa

Poznej Rusko lépe konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

1. místo

Marie Mikolajková

Poznej Rusko lépe konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

2. místo

Marie Králová

Poznej Rusko lépe konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

2. místo

Michal Jati

Poznej Rusko lépe konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

3. místo

Tereza Tučková

Přebor církevních škol – dívky

volejbal

3. místo

tým AG

Přebor církevních škol – chlapci

floorbal

3. místo

tým AG

Puškinův památník

recitace v ruštině

mimořádné ocenění

Jana Šenkeříková

Turnaj církevních škol ve fotbale

malá kopaná

2. místo

tým AG