Regionální kolo

 

 

 

Pohár rektora semináře

floorbal

3. místo

ministranti AG

Pohár AKS – chlapci

floorbal

1. místo

tým AG

Puškinův památník

recitace v ruštině

1. místo

Jana Šenkeříková

Puškinův památník

recitace v ruštině

3. místo

Helena Škrdlíková

Okresní kolo

 

 

 

Střední školy – chlapci

přespolní běh

2. místo

tým AG

Střední školy – dívky

volejbal

2. místo

tým AG

Střední školy

Bible a my

2 × 1. místo

Straka Jan, Michal Kamarád

Střední školy

Bible a my

2 × 2. místo

Bekárek Štěpán, Mikulenčák Štěpán

Střední školy

Bible a my

1 × 3. místo

Trličíková Justina

Střední školy – chlapci

florbal

3. místo

tým AG

Matematická olympiáda Z9

matematika

1. místo

Josef Kvapilík

Matematická olympiáda Z9

matematika

3. místo

Martin Vláčil

Dějepisná olympiáda

dějepis

2. místo

Vojtěch Baťůžek

Olympiáda v německém jazyce

německý jazyk

2. místo

Jakub Kvapilík

Olympiáda v německém jazyce

německý jazyk

3. místo

Eliška Míčková

Olympiáda v německém jazyce

německý jazyk

3. místo

Josef Kvapilík

Olympiáda v anglickém jazyce

anglický jazyk

1. místo

Josef Kvapilík

Olympiáda v anglickém jazyce

anglický jazyk

2. místo

Jakub Kvapilík

Wolkerův Prostějov

recitace

1. místo

Jan Horák

Wolkerův Prostějov

recitace

3. místo

Denisa Andrýsková

Wolkerův Prostějov

recitace

3. místo

Ondřej Schindler

Zeměpisná olympiáda

zeměpis

1. místo

David Vlk

Krajské kolo

 

 

 

Olympiáda v anglickém jazyce

anglický jazyk

2. místo

Josef Kvapilík

Olympiáda v anglickém jazyce

anglický jazyk

2. místo

Jakub Kvapilík

Matematická olympiáda Z9

matematika

2. místo

Josef Kvapilík

Fyzikální olympiáda

fyzika

4. místo

Vladimír Novotný

Juniorský maraton Zlín

běh

3. místo

tým AG

Zeměpisná olympiáda

zeměpis

3. místo

David Vlk

Fyzikální olympiáda

fyzika

1. místo

Josef Kvapilík

Fyzikální olympiáda

fyzika

4. místo

Oskar Zmek

Matematický klokan

matematika

2. místo

Alžběta Němčáková

Mezinárodní soutěže

 

 

 

Polsko – chlapci

fotbal

1. místo

tým AG

Polsko 

volejbal

2. místo

tým AG

Celostátní

 

 

 

Střední školy – internetová matematická olympiáda

matematika

25. místo z 200 zúčastněných týmů

Jiří Oskar Zmek, Anna Hanáková, Monika Kocourková, Ondřej Schindler, Tomáš Konečný, Lukáš Podaný, Jaroslav Hrabovský

Bludiště – televizní soutěž

vědomosti

trojnásobné vítězství

2.S

Přebor církevních škol – dívky

volejbal

1. místo

tým AG

Přebor církevních škol – chlapci

floorbal

3. místo

tým AG

Puškinův památník

recitace v ruštině

mimořádné ocenění

Jana Šenkeříková

Přebor církevních škol – chlapci

fotbal

2. místo

tým AG

Konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

5 × 1. místo

 

Konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

3 × 2. místo

 

Konverzační soutěž v ruštině

ruský jazyk

4 × 3. místo