Vážení strávníci, od 1. 8. 2021 přechází jídelna AG na nový stravovací program. Stávající objednávání stravy na www.strava.cz již nebude možné.

Přihlašovací jméno zůstává stejné (prijmenijmeno), jako heslo použijte poslední 4 znaky z variabilního symbolu. Peněžní prostředky budou v plné výši převedeny, také bankovní účet pro zasílání peněz zůstává stejný: 226 872 1369/0800. 

Nově bude možné stravu na následující pracovní den objednávat na internetu do 13:00 hodin a na terminálu v jídelně do 14.15 hodin. V případě, že zapomenete čip, stačí pouze při odběru stravy nahlásit kuchaři své jméno (již se nebudou vydávat náhradní stravenky).

V den výdeje již není možné objednanou stravu zrušit. Je ale možné ji nabídnout ostatním studentům či zaměstnancům školy v on-line Burze. Tuto najdete na svém on-line stravovacím účtu. Pokud si stravu některý strávník převezme, strhne se mu příslušný obnos ze stravovacího konta a tato částka bude načtena na konto prodávajícího. Stejný model platí pro případ, že si strávník zapomene objednat.

Veškeré dotazy zodpoví Mgr. Václav Večeře na tel. 573 501 128 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..