Až se na obzoru objeví „S-Bohem“...

Až se mi jednoho dne přihodí - a může to být dnes -, že se stanu obětí teroru, který, jak se nyní zdá, chce udeřit na všechny cizince žijící v Alžírsku, chtěl bych, aby si moje komunita, moje církev a moje rodina vzpomněly, že jsem svůj život odevzdal Bohu a této zemi.

Pokud chceš být zařazen do soutěže, vyfoť se při některé z následujících aktivit a zveřejni fotku na Facebooku či Instagramu s hashtagem #za1010:

Christian de Chergé

Ctnost: VÍRA

V rámci projektu vyhlašujeme soutěž pro třídy a jednotlivce. Zde najdete její podrobná pravidla. V případě jakýchkoli nejasností se obraťte na pastorační centrum, napište na FB zprávu stránce „Pastorační centrum pod věží AG“ nebo zprávu na IG účet „AGKM Inspiration“.

Blahoslavený Pier Giorgio Frassati je patronem aktivistů, outdoorových nadšenců, studentů a mládeže. Podívejte se na video inspirované jeho osobností.

Když si chceme připomenout osobnost P. G. Frassatiho, když chceme oslavit jeho svátek, můžeme udělat něco praktického, co může udělat každý. Vzhledem k tomu, že máme na P. G. Frassatiho vyhrazený celý měsíc, můžeme ten svátek slavit po celé září, a to tak, jak to vyhovuje našemu naturelu. Vyberte si:

blah. Petr Frassati 

Petrus Georgius Frassati

ctnost: ODVAHA

Během školního roku 2019/2020 proběhne na AG projekt s názvem ZA 10 DESET. Můžete být u toho, můžete jít kus cesty s námi. Proč se na ni vydat a k čemu je to dobré?