Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Vybrané aktuality

Rok se s rokem sešel, maturity jsou za námi a před námi je nový školní rok. Některým začal, jiným (např. nám vysokoškolákům) teprve začne. Takže mám čas přinést vám příběh (ke zlepšení nálady při studiu a jako výmluvu, abyste mohli dělat něco jiného, než se učit).

Před třemi lety se sešel jeden člověk s druhým a řekli si, že mají převratný nápad. Založíme debatní klub na AG! Slovo dalo slovo a už nebyli dva, ale bylo jich pět. Díky novým členům mohli jezdit na turnaje, utužovat přátelské vztahy, ale hlavně debatovat. A oslovili další studenty AG a řady klubu se rozšířily.

Smutnou zprávou je, že zakladatelé odmaturovali a opustili řady klubu. Na druhou stranu získali mnoho zkušeností, které využívají dodnes a jistě jich využijí nejen při studiu.

Stávající debatéři vás teď srdečně zvou mezi sebe. Ničeho se nemusíte bát. Ti, kteří tvoří letošní klub, jsou milí a moc rádi uvítají nové členy.

Posilovat debatní klub můžete každé úterý v 16:00, scházíme se vždy v některé z učeben IVT. Pokud v úterý nemůžete přijít, ale o debatování máte zájem, zastavte se v kabinetu češtiny  za A. Řezníčkovou pro další informace.

Za debatní klub – Kateřina Bartošková, prezidentka klubu 2018-2020

3530

Podporují nás

loga